Bedrijven zijn er in alle soorten en maten. De oplossingen van Dell ook. Bij Netwerk Outlet kunt u terecht voor de beste beste Dell producten van de hoogste kwaliteit zoals: DAC kabels. Wij bieden ook uitstekend advies, ondersteuning, veilige betaling en snelle levering van producten.

De voordelen van 10g SFP+ DAC

Doordat de SFP+ transceivers al aan de DAC kabel vastzitten, hoeft u de SFP+ transceivers niet los te kopen. Een belangrijk voordeel van de DAC kabel is dan ook de prijs, die uiteindelijk een stuk voordeliger is dan de LC-LC fiber kabel, aangezien daar nog losse SFP+ transceivers bij gekocht moeten worden. Is de te overbruggen afstand niet langer dan 7 meter? Dan kunt u prima uit de voeten met een DAC kabel. Houd er wel rekening mee dat een DAC kabel wat lastiger te verwerken is in een rack, omdat de kabel wat dikker en stugger is dan een glasvezelkabel.

Advies van de Dell specialist

Onze gecertificeerde experts weten alles over de netwerkapparatuur en oplossingen. Bent u op zoek naar de beste netwerkinfrastructuur voor uw organisatie? Of heeft u vragen over een specifiek product? Neem gerust contact met ons op. Wij helpen u graag met vinden naar het juiste product.

Toont alle 3 resultaten

Show sidebar